ZWEMBRILLEN = SLECHTS € 1,50

Bekijk alle deals →

00 00 00

Zeer beperkte voorraad - Koop nu!

Maattabel en schema voor Watery Gecko wetsuit voor dames

Hier is de maattabel voor het kiezen van de Watery Calder Gecko wetsuit voor dames. De maten zijn genomen terwijl het pak plat ligt en zonder rek. De wetsuit geeft mee bij gebruik en in water, en past zich daarom aan uw lichaam aan tijdens het zwemmen. Kies daarom de maat die het dichtst bij uw eigen maten ligt.

Mocht u tussen twee maten in zitten, kies dan de maat die het meest overeenkomt met uw afmetingen. Over het algemeen zijn de belangrijkste maten echter borstomvang en lengte (van enkel tot schouder)

Een wetsuit moet het liefst niet te los zitten. Als er veel luchtbellen of "zakken" rond het pak ontstaan, is het te groot voor u.

MaatWetsuit lengte – enkel tot schouder (cm)Kruis tot hals (cm)Enkel tot kruis (cm)Borst (cm)Taille (cm)Heup (cm)Dij (cm)Mouwlengte (gemeten vanaf oksel) (cm)
XX-Small11452596858763845
X-Small12054617462763846
Small12656648468803847
Medium13260678872844150
Large13463709274864450
X-Large13564739480884452
XX-Large144667610084945055
XXX-Large1486878104881005458

Goedkoopste en grootste selectie van Watery Gecko wetsuit voor dames? Ontdek en koop met prijsgarantie hier

Aanbevolen producten

32% van de mensen kopen deze

Sluiten
  • Zoek resultaten
  • Producten

Zoek resultaten

    Geen resultaten voor ''

    Contacteer klantendienst

    Bel ons

    85 888 4757

    Schrijf ons

    support@watery.be

    Openingstijden

    Ma-vr: 08-22 / za-zo: 10-22

    Chat met ons

    In de rechterhoek

    We kunnen zien dat je kortingscode helper is ingeschakeld 👀

    Je browser probeert je te helpen om kortingen te vinden. Dat is redelijk.

    Maar bij Watery stoort het eigenlijk bij het afrekenen en kan het onjuiste prijzen of fouten geven. Kortingscodes zijn individueel en mogen niet met anderen worden gedeeld.

    We raden je aan je kortingscode helper te deactiveren om toegang te krijgen tot alle geweldige producten en prijzen bij Watery 😅